O NAS


Witamy w Restauracji Kameleon

Nasza restauracja mieści się w samym sercu Pruszcza Gdańskiego, na głównym deptaku miasta, Al. Księdza Waląga 3. Restauracja Kameleon to doskonałe miejsce na zorganizowanie spotkania biznesowego, spotkania ze znajomymi, rodziną lub randki we dwoje. Nowoczesne ale przytulne wnętrze, miła obsługa, smaczne jedzenie i muzyka na żywo serwowana przez DJ-ów, to wszystko znajdziecie właśnie u nas.

W naszej restauracji najecie się do syta, wypijecie aromatyczną kawę podawaną na wiele sposobów, skosztujecie wiele gatunków piwa lub wybierzecie jednego z wielu kolorowych drinków. Dysponujemy dwiema salami oraz dużym drewnianym tarasem, gdzie latem można poleżeć na leżaku i obejrzeć mecz na świeżym powietrzu.

Atmosfera

Spotkacie tu fajnych ludzi, wielu znajomych, a już na pewno nie wyjdziecie od nas głodni czy spragnieni. Stworzyliśmy miejsce wyjątkowe, ale to Wy, nasi goście, tworzycie niepowtarzalny klimat tego miejsca. Restauracja Kameleon to miejsce gdzie będziecie czuć się swobodnie. A co najważniejsze, zapragniecie tu wracać, bo dobrze się tu spędza czas…